فروش پستی جارو برقی فندکی ماشین

یکی از بهترین گزینه ها و با کیفیت ترین جارو برقی های موجود در بازار جهت جارو کردن درون خودرو و گوشه های غیر قابل دسترس ماشین. بدون نیاز به برق و شارژر و باطری .  این جارو برقی با متصل شدن به فندکی خودرو می تواند برق 12 ولت مورد نیاز خود را تامین نموده و به وسیله ی آن می توان محیط درون اتومبیل را جارو کرد.
خرید پستی از این طریق امکان پذیر است. شما در آغاز روی دکمه ی خرید کلیک می کنید و سپس فرم سفارش اینترنتی را پر می کنید (نشانی پستی و شماره تلفن و ....) . پس از این کالا به صورت پستی درب منزل به شما  تحویل داده می شود و سپس هزینه را به مامور پست پرداخت می کنید.

جارو برقی فندکی اتومبیل

جارو برقی فندکی اتومبیل

قیمت : 24000 تومان

برای خرید از طریق فروشگاه بهتر کالا:  جارو برقی فندکی ماشین

امکانات جارو برقی فندکی

این جارو برقی فندکی با دارا بودن سری های ویژه و نازک می تواند به غیرقابل دسترس ترین بخش های خودرو دست پیدا کند و آن را تمیز کند. همچنین این جارو برقی فندکی با دارا بودن سیم بلند به سادگی به همگی نقاط خودرو دسترسی شما را آسان می کند. مناسب هر خودرو و هر ماشین. یک وسیله ی لازم همیشگی برای هر نوع ماشین.


پس از خرید جارو برقی فندکی خودرو دیگر نیازی به کارواش درونی و داخلی ماشین ندارید. در هر مسافرت و هر جای دیگری تنها با برق فندکی خودرو می توانید اقدام به جاروی ماشین کنید.

جارو برقی فندکی ماشین

قیمت : 24000 تومان

 شیوه خرید و تحویل و پرداخت در منزل:

1- روی کلید خرید پستی کلیک کنید.
2- فرم سفارش و شماره تلفن و نشانی و .. وارد کنید.
3- کالا را در خانه تحویل بگیرید و سپس به مامور پست هزینه را پرداخت نمایید.

همچنین پیشنهاد کالای دیگر برای خرید:

مونوپاد با شاتر بلوتوثی موبایل

فروش ژل تاخیری مردانه اصل